Teknoloji

Yeni GTA 6 Görsellerinin Paylaşılacağı İddia Edildi

Hayranlar tarafından elde edilen bulgulara göre, yeni GTA 6 görsellerinin yakın bir zamanda paylaşılacağı iddia ediliyor. Peki ne zaman? Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: GTA 5’in Trevor İçeriği Olacakmış


Bildiğiniz gibi Rockstar Games, GTA 6 için yayınladığı ilk fragmanın ardından henüz yeni bir şey ile karşımıza çıkmadı. Elbette bu şirketin belirlediği bir strateji, ama oyuncular olarak yeni GTA ile ilgili yeni bir fragman, ekran görüntüleri ve oynanışa dair detaylar görmeyi istiyoruz. Görünüşe göre bu beklentimiz yakın bir zamanda karşılanacak. Ortaya atılan bir iddia ile yeni GTA 6 görsellerinin paylaşılması yakın olabilir.

Bahsi geçen iddiayı güçlendiren en önemli şey ise Rockstar Games şirketinin API güncellemesi ve sosyal medya hesaplarında geniş çaplı bir temizlik denebilir. Hayranlar tarafından yapılan detaylı araştırmalar sonucunda, yeni ekran görüntülerine ve kapak resmine ilişkin bağlantılara rastlandı. Bunlara da API üzerinden erişilen JSON biçemindeki veriler aracılığıyla ulaşıldı. Dahası ise, yaşanan bu gelişmenin ardından da Amerika menşeli şirket tarafından internet sayfasındaki ekran görüntülerinin yer aldığı kısımlar da gizlenmiş.

Yeni GTA 6 Görsellerinin Yayınlanması Bekleniyor

Şimdilik bu ekran görüntülerinin ve kapak tasarımının ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi bulunmasa da, 16 Mayıs 2024 Perşembe günü yani önümüzdeki hafta bugün Take-Two Interactive tarafından kazanç raporu ile eş zamanlı olarak yayınlanması bekleniyor. Bu esnada, olası yeni bilgiler de edinebiliriz ve bu da heyecanlanmak içi bir başka sebep daha sayılabilir.

artovaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu